Instagram

Biyografi

                                    İstanbul'da lise eğitimimi tamamladıktan sonra 1996'da özel bir kurstan                                         Estetisyenlik ve Makyözlük eğitimi aldım.

                                    Kendimi makyöz sanatına daha yakın hissettiğim için bu dalda çalışmak                                         istiyordum. İş yaşantımda bu konu üzerine yoğunlaşmayı uygun buldum.

                                    1998'de iş yaşantıma Star Tv'de başladım ve birçok özel televizyon                                                 kanalında özel makyözlük yaptım ve halen devam etmekteyim. Çalıştığım                                       bu ciddi tv kanallarında kısa zamanda fark yarattım.


Birçok klip,fotoğraf ve tanıtım çekimleri için sayısız sanatçı ile çalışmaktayım.Benim için çalıştığım insanlar [Gül SUTANRIKULU] arasında en güzel ve en özeli, Ebru GÜNDEŞ, samimi arkadaşım Esra EROL, güzel sunucu Ece ERKEN ve benim manevi ablam olan Tanyeli'dir. 

Bundan böyle yapacağım tüm işleri bu site vasıtası ile sizlerle paylaşmak beni çok mutlu edecek. Ve eminim sizlerden gelecek olan olumlu/olumsuz tüm yorumlarınız ile daha güzel şeyler yapılabileceğim kanısındayım.Saygılarımla,
Gül ŞUTANRIKULU